Detajet janë ato qe bëjnë diferencën Prandaj produktet tona të përkryera gjallërojnë secilën pjesë së shtëpisë suaj! Cilësi dhe siguri maksimale në çdo produkt Të preferuara për çdo hapësirë

We Provide Flooring Services

To many clients like government, homes and offices
hard-wood-floor-m

Hardwood

area-rugs-m

Area rugs

laminate-m

Laminate 100

tiles-floor-m

Vinyl Tile

wood-floor-m

Vinyl Sheet

carpet-floor-m

Carpet

Get a Professional Services, Call us Now.

124 789 654

Latest Projects

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Nature

Pllaka-

Kerinox

Pllaka-

Atelier

Pllaka-

Just Arrived Products

To many clients like government, homes and offices0

Our Clients

There are all awesome people

Unë dua te potencoj qe jam shumë i kenaqur me produktet e TecnoMarket!

Gentian Selimi

Me të vertetë u jam shumë mirënjohës për zgjidhjen që më keni ofruar!

Gani Islami

Nuk e kisha iden se në Kosovë mund të bëja një zgjedhje të tillë.

Besnik Bajrami

  Get a Free Quote

  Sed odio orci, fringilla nec dolor et, euismod auctor mauris. Curabitur semper dui diam, nec accumsan mauris consequat sed.

  Our Latest News

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.
  11Feb

  Hello world!

  Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

  28Aug

  Dignissim phasellus ultrices tellus

  Sed odio orci, fringilla nec dolor et, euismod auctor mauris. Curabitur semper dui diam, nec accumsan mauris consequat sed. Interdum et malesuada fames ac ante…

  28Aug

  Excepteur sint occaecat cupidatat

  Sed odio orci, fringilla nec dolor et, euismod auctor mauris. Curabitur semper dui diam, nec accumsan mauris consequat sed. Interdum et malesuada fames ac ante…

  Leave a Reply