Ulivo

24
Oct

Ulivo

Pllakat e gurit prej porcelani Ulivo shquhen për efektin e tyre të pagabueshëm të kokrrave të drurit të ullirit, strukturën e imët dhe performancën e fortë. Nuancat e tyre me vija dhe qëndrueshmëria i bëjnë ato ideale për ambiente komode me një atmosferë Scandi.

Read more →